Vilijos švara

Įsileiskite gaivą į savo namus!

 

Butų, namų ir kotedžų valymas Kaune ir Kauno r.

       Mūsų profesionali komanda greitai ir kokybiškai sutvarkys Jūsų butą, namą ar kotedžą Jums patogiu laiku, tiesiog pasirinkite vieną iš žemiau aprašytų valymų ir susisiekite su mumis!

Standartinio valymo metu, Jūsų namuose, nuvalysime dulkes nuo baldų ir visų horizontalių neapkrautų paviršių, pašalinsime voratinklius, nublizginsime stiklinius paviršius, išsiurbsime kilimus ir išplausime gindis, nuvalysime pirštų antspaudus nuo baldų, el. jungiklių. Virtuvėje nuvalysime buitinės technikos ir baldų išorę, išvalysime kriauklę ir nublizginsime kranus. Vonioje dezinfekuosime san. mazgus, nukalkinsime kranus, išvalysime kriaukles, dušo kabiną, vonią, nuvalysime gyvatuką.

Generalinio valymo metu, Jūsų namuose, be aukščiau minėtų darbų, nuvalysime langus iš abiejų pusių, rėmus iš vidaus, išvalysime vidulangius. Kambariuose atitrauksime baldus (kuriuos eina lengvai patraukti) išsiurbsime bei išplausime už jų ir po jais, nuvalysime plintusus. Nusiurbsime susikaupusias dulkes nuo baldų paviršiaus, nuvalysime dulkes nuo visų horizontalių paviršių pakeliant ant jų esančius daiktus, apvalysime šviestuvus. Virtuvėje papildomai išvalysime buitinės technikos vidų ( šaldytuvas, orkaitė, mikrobangų krosnelė ), taip pat spintelių ir stalčių vidų. Vonioje, be standartinių darbų, dar atliksime ir plytelių valymą.

Kiekvienas užsakymas gali būti individualus, todėl jį galima suderinti pagal Jūsų pageidavimus.

Susisiekite ir mes pasirūpinsime Jūsų namų švara!

+370 640 46424